Оқу үрдісін жоспарлау және ұйымдастыру бөлімі

Бөлім жетекшісі - Кажиахметов Салауат Абайевич

Мекенжайы: Орал қаласы, Студенттік к. 1, №8 оқу ғимараты, 413 кабинет

Телефон: 8 (7112) 50-94-44

Мақсаты: оқу үрдісін жоспарлау және ұйымдастыру, факультеттер мен кафедралардың жоғары білікті мамандар дайындау бойынша оқу жұмыстарының барлық түрлерін үйлестіру.

Қызметінің негізгі бағыттары:

- кафедралар және факультет деканаттарымен, ЖОО-нан кейінгі дайындық бөлімімен бірге оқу үрдісін жоспарлау және үйлестіру;

- кафедралардың білім беру бағдарламалары бойынша жұмыс оқу жоспарларын құрастыруына бақылау жасау;

- МЖМБС сәйкес апталық жүктеме нормасын сақтап, оқу сабақтарының түрлері мен оқу деңгейі бойынша кестелерін, бакалавриат және магистратура бойынша емтихан сессиясының кестелерін құру және бекіту:

- ПОҚ тарапынан оқу сабақтарының, емтихандардың кестеге сәйкес өткізуіне бақылау жүргізу;

- ПОҚ пен кафедралардың оқу жүктемелері есебінің (айлық, жартыжылдық, жылдық) орындалуына бақылау жасау;

- тестілік тапсырмалардың базасын жасақтау;

- емтихан сессияларын ұйымдастыру және өткізу;

- бөлім жоспарына сәйкес университеттің профессорлық-оқытушылар құрамына арналған оқыту семинарларын ұйымдастыру мен өткізу.

Қызметкерлер

Джумагазиева Дариха Джайлыбаевна