М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университетінің оқытушылары мен студенттерінің қашықтықтан оқыту форматындағы әдеп ережелерін сақтау

1. Жоғары оқу орнында жалпы қабылданған әдеп нормалары сақталуы керек.

2. ZOOM платформасында ғылыми конференциялар ұйымдастырған кезде ұйымдастырушы осы адамдарды іс-шараға қамтамасыз ету үшін қатысушылардың тізімін алуы қажет.

3. Ғылыми конференцияға, дөңгелек үстелге, отырысқа, вебинарға қатысу үшін идентификатор, пароль алған оқытушылар, студенттер, магистранттар міндетті түрде қатысу жауапкершілігіне ие.

4. Оқытушы платформада сабақ өткізу барысында сыртқы келбеті ұқыпты болуы және жүйенің қызметін қадағалай отырып, бейнені жаппауы керек.

5. ZOOM платформасында оқитын студенттер конференцияға сабақ басталардан 5 минут бұрын кіріп, дыбысты өшіріп, бейнені ашып, әртүрлі аватар түрлерін пайдаланбауы керек. Сабақ барысында студенттің камераны өшіріп, оқытушының рұқсатынсыз конференциядан шығып кетуге құқығы жоқ.

6. Оқытушы сабақтарды қашықтықта өткізген кезде студент тәртіптібінің сақталуына толығымен жауап береді.

Бекітілді

әдеп кеңесінің отырысы

хаттама №2 от 7.09.2020 г.