John Wiley & Sons

Қол жетімділік мерзімі: 2020 жылдың 16 наурызынан 2021 жылдың 15 наурызына дейін

Баспаның ғылыми мазмұны Wiley Online Library платформасында (www.onlinelibrary.wiley.com) ұсынылған.

Қазақ ұлттық университетінде. Әл-Фараби табиғи және техникалық бағыттағы 137 Wiley журналының жинағына қол жеткізе алады.

Университетте қол жетімді Wiley журналдарының тізімімен осы жерден танысуға кеңес береміз.

Назар аударыңыз! Wiley жазылушы ұйымдарының пайдаланушылары үшін ұйымның IP желісінен тыс баспагер ресурстарына қашықтан қол жеткізу Google Scholar жүйесі арқылы, сондай-ақ Wiley Online Library тіркелгенде ғана мүмкін болады.

Егер пайдаланушы ұйым желісінің ішінен Wiley Online Library платформасына тіркеліп кірсе, оның Wiley профилі ұйыммен автоматты түрде байланыстырылады. Болашақта пайдаланушы 60 күн ішінде кез келген компьютерден Wiley Online Library тіркелгісіне кіру арқылы Wiley ресурстарына қол жеткізе алады. Қол жеткізуді жаңарту үшін тіркелгі мен ұйым арасындағы қарым-қатынасты үнемі жаңартып отыру керек, яғни. Ұйымыңыздың желісінен Wiley Online Library тіркелгісіне кемінде 60 күнде бір рет кіріңіз.

Мұнда қашықтан қол жеткізу туралы көбірек біліңіз.

Тіркеу нұсқаулары:

Жоғарғы оң жақ бұрышта «Кіру / тіркелу» түймесін басыңыз.

Ашылған терезеде «Жаңа пайдаланушыны» таңдаңыз.

Тіркеу терезесіндегі өрістерді толтырыңыз

Жаңа терезеде сізден келісімнің шарттарын оқып шығу сұралады, содан кейін құсбелгіні қойып, «Тіркеу» пәрменін таңдау керек.

Сіз платформада тіркелгіңізді белсендіретін электрондық поштаны алуыңыз керек. Назар аударыңыз! Егер сіз хатты кіріс жәшігіңізден таппасаңыз, «Спам» қалтасын тексеріңіз.

Wiley журналдары туралы қызықты фактілер (Journal Citation Report 2019 бойынша):

1236 журнал JCR бойынша индекстелген және импакт-факторы бар;

Индекстелген Wiley журналдарының 77%-ы I және II квартилдерде; 320 журнал өздерінің тақырыптық категориясы бойынша үздік 10 журналға енді;

26 тақырыптық номинация бойынша Wiley журналдары 1 орынды иеленді.

Баспа үйі туралы толығырақ John Wiley & Sons (қысқа атауы – Wiley) – бай тарихы бар және ғылым, жоғары білім және бизнеске арналған мазмұн мен шешімдердің бірдей әсерлі жинағы бар әлемдегі ең көне академиялық (ғылыми) баспалардың бірі.

Баспаның журналдарында 450-ден астам Нобель сыйлығының лауреаттарының еңбектері жарияланған. Жыл сайын Wiley журналдары жоғары дәйексөздер мен әсер ету факторларын көрсетеді, көптеген басылымдар өз салаларында рейтингтердің бірінші қатарын алады.

Баспада білімнің барлық саласы бойынша материалдар шығады. Қазіргі уақытта компания 21 000-нан астам ғылыми кітаптарға (жыл сайын шамамен 1 000 жаңа атаулар шығарады), 1 600 ғылыми журналдарға (оның ішінде көптеген әлемге әйгілі және беделді басылымдар), сонымен қатар энциклопедиялар мен анықтамалықтарға, ғылыми ақпараттары бар деректер қорларына құқықтарды иеленеді. химия және медицина бойынша (соның ішінде Кокран дәлелді медицина кітапханасы).