«Оқытудың инновациялық технологияларын енгізу» байқауы

2023 жылдың 12 мамыр күні М. Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университетінде дәстүрлі университетішілік «Оқытудың инновациялық технологияларын енгізу» байқауы өтті. Оқытушылар оқытудың тиімділігін арттыру мен білім беру бағдарламаларын оқу-әдістемелік тұрғыдан қамтамасыз етуде оқытудың инновациялық технологияларын оқу сабақтарында қолдана отырып, инновациялық педагогикалық тәжірибелерімен бөлісті. Жоба жеңімпаздары 1-дәрежелі дипломмен Құрмекеш Әділет Дәулеткерейұлы, 2-дәрежелі дипломмен Ерболат Балмира Ерболатқызы, 3-дәрежелі дипломмен Куспанова Айгерим Жалғасовна марапатталды. Жеңімпаздарға университет басшылығының атынан қаржылай сыйлықтар және кәсіподақ ұйымының атынан гүл  шоқтары табысталды.