Әдістемелік айлық аясында

Мәдениет және өнер факультетінің «Өнер және мәдениет саласының кәсіби дамуы» атты әдістемелік айлықтың аясында 2023 жылғы 14 қарашада теориялық білімді тәжірибемен ұштастыру мақсатына негізделген «Жаңғырған салт-дәстүрлер» атты шеберлік сағаты ұйымдастырылды. Шеберлік сағатқа Орал қаласының №5 жалпы орта білім беретін мектебінің жоғары санатты музыка пәнінің мұғалімі Нығметова Алмагүл Серікқызы шақырылды. Педагог университет оқытушыларымен өз тәжірибесімен бөлісе келе, пәнді игертудегі жаңа технологияларды пайдалануда пәнге қызығушылықтарын арттырудың тиімді жолдарын көрсетті.