СТУДЕНТТЕРГЕ

Стратегиялық даму және сапа департаменті

Директор: Юров Олег Винальевич

Стратегиялық даму және сапа департаменті БҚМУ-дың құрылымдық бөлімшесі болып табылады және өз қызметін стратегиялық даму және сапа орталығы туралы ережесінің негізінде оның жұмыс жоспарына сәйкес жүзеге асырады.

Миссиясы: ЖОО-ның миссиясын, мақсаты мен міндеттерін дайындау, университеттің тұжырымдамасы мен даму жоспарларын дайындау мен жүзеге асыру.

Мақсаты: Білім саласындағы сапаның халықаралық талаптарына және ҚР БҒМ нормативті талаптарына БҚМУ қызметінің сәйкестілігі.

Міндеттері:

- университеттің құрылымдық бөлімшелерін сыртқы бағалау процедураларын өткізуге дайындау;

- ЖОО-ның ішкі нормативті құжаттарының, жоспарлар мен ережелерінің талаптарға сай орындалу нәтижелілігін бағалау;

- ПОҚ-ның қызметтері мен университет құрылымдарын рейтингтік бағалау;

- ЖОО-ның мониторинг қызметін жүзеге асыру;

- БҚМУ-дың сапа бағытындағы саясатын және экологиялық саясатын жүзеге асыру;

- университетте СМЖ және ЭМЖ толық жетілдіру;

- БҚМУ-да СМЖ және ЭМЖ ішкі аудиттерін ұйымдастыру және өткізу.

Телефон: 8 (7112)50-41-51

М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті қызметінің ішкі және сыртқы ортасына мониторингтің тұжырымдамасын бекіту